Klamra kwiatuszek miedziana z patyczkiem ELLENA - Nie Tylko Firany
  • Klamra kwiatuszek miedziana z patyczkiem ELLENA - Nie Tylko Firany
  • Klamra kwiatuszek miedziana z patyczkiem ELLENA - Nie Tylko Firany
Klamra kwiatuszek miedziana z patyczkiem ELLENA - Nie Tylko Firany Klamra kwiatuszek miedziana z patyczkiem ELLENA - Nie Tylko Firany

Klamra kwiatuszek miedziana z patyczkiem ELLENA

SPINKA

Plastikowa klamra do upięcia firan lub zasłon

EAN13
F3
Kolor
  • Miedziany
Cena brutto
4,90 zł
Ilość

lub zamów przez telefon 22 120 25 77

W magazynie

doneczas wysyłki: 1 dzień roboczy

donenajtańsza dostawa: 9,99zł

donedarmowa dostawa: powyżej 200zł

Zobacz inne kolory:

Miedziane dodatki sprawiają, że wnętrze wygląda bardziej elegancko. Nie musimy od razu wstawiać złoconego stołu czy ogromnego wazonu. Często wystarczy jeden mały element, jak klamra ELLENA z patyczkiem zapięta na zasłonie, aby cała aranżacja tego miejsca zyskała nowy styl. Bardzo często zapominamy jak istotne są firanki i zasłony, a tymczasem odpowiednio upięte z dodatkiem klamry mogą być niezwykłą ozdoba.
ELLENA to klamra plastikowa w kształcie kwiatu. Będzie ciekawie wyglądać zarówno na materiale, który już jest ozdobiony kwiecistym wzorem, jak i na jednokolorowym. Miedziany kolor klamry pasuje do każdej innej barwy. Można ją zestawić z białymi, czerwonymi, szarymi, grafitowymi czy czarnymi zasłonami. Świetnie wygląda też na białych woalowych firankach, jak i na kolorowych materiałach. Śliczny kwiatek ma wielkość 15x15cm, a więc będzie bardzo dobrze widoczny, gdy założymy go na zasłonie. Patyczek, który unieruchamia materiał ma 21 cm, a więc z powodzeniem złapie wąskie, jak i szersze płachty materiału.

Symbol producenta
F3
Cena dotyczy
1 szt.
Rozmiar klamry
15x15 cm
Długość patyczka
21 cm
Kształt
kwiat

Produkty, które mogą Cię zainteresować

6 innych produktów w tej samej kategorii: