
Obniżka
- 40%





Zestaw dwóch zasłon na taśmie z ażurową zawieszką w kształcie ptaszków
Do dekoracji okna można użyć wielu różnych elementów. Naszą propozycją jest gotowy komplet zasłon na taśmie uniwersalnej z zazdrostkami MOLARI. Sprawdzi się on nie tylko jako ładny dodatek do wystroju wnętrza, ale i praktyczne rozwiązanie, gdy chcemy nieco przesłonić okno w dzień, a wieczorem korzystać z funkcjonalnych zasłon. Co wyróżnia model MOLARI? Do kompletu dołączona jest zawieszka ażurowa w kształcie ptaszków.
Nie zawsze chcemy mieć całe okno przesłonięte firaną, a z drugiej strony nie chcemy, aby wydawało się puste. Dlatego komplet MOLARI wyposażony w zazdrostki jest świetnym rozwiązaniem, aby przesłonić dół okna. Na środku karnisza można zawiesić ozdobną zawieszkę przedstawiającą ptaszki, która została wykonana ze sztywnego filcu z dodatkiem ozdobnych kryształków, które pięknie połyskują w świetle dziennym, jak i przy zapalonej lampce. Zasłony zostały uszyte z materiału strecz panama, natomiast zazdrostki wykonano z woalu połączonego z tą samą tkaniną zasłonową, co sprawia, że te elementy świetnie się ze sobą łączą.
Komplet zasłon z zazdrostkami świetnie będzie pasował do zawieszenia w kuchni czy w jadalni. Cały komplet MOLARI ma rozmiar 300 × 160 cm. Można również dokupić spinki do zasłon jak ELLENA, aby dodać upięciu szyku.
Komplet zawiera:
Zasłony (2 szt.): 145 cm szerokość, 160 cm wysokość
Zazdrostki (2 szt.): 150 cm szerokość, 50 cm wysokość
Tasiemki do upięcia zasłon (2 szt.)
Zawieszka
Firana z delikatnego, śnieżnobiałego woalu udekorowana falbanami
Zestaw dekoracji do wystroju wnętrz w kolorze żółtym
Komplet zasłon w tropikalne liście z woalową firaną na taśmie
Komplet zasłon w tropikalne liście z woalową firaną na taśmie
Firana z dekoracyjnym panelem ozdobiona cyrkoniami
Komplet dwóch paneli ażurowych z zasłoną