Filtruj według

Rozmiar prześcieradła
Materiał
Kolor
Cena
Filtruj

Rozmiar 90x200cm

Pokaż 7 z 7 przedmiot(ów)

Wygodne prześcieradło to najważniejszy element zaścielonego łóżka. Od niego zależy między innymi czy się wyśpimy i wygodnie nam się będzie spało całą noc. Prześcieradła wykonane są z różnych materiałów i różnią się wielkością. Można też kupić prześcieradło z wszytą gumką lub bez, co ma nam zapewnić wygodę użytkowania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne prześcieradła. Bardzo popularne są prześcieradła w rozmiarze 90x200 cm, które pasują na pojedynczy materac. Można też wybrać prześcieradło pod kątem materiału, z jakiego jest wykonane.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo prześcieradła wykonane z najbardziej praktycznych i komfortowych materiałów. Między innymi prześcieradło z jerseyu, który jest dzianiną otrzymaną z mieszanki bawełny i włókien syntetycznych, dzięki temu sprawdzi się o każdej porze roku. Jest to dzianina delikatna w dotyku, ale bardzo wytrzymała i elastyczna. Dzięki temu świetnie sprawdza się w roli prześcieradła z gumką. Także prześcieradło frotte jest popularnym wyborem, ponieważ jest niezwykle miękkie i puszyste. Ten wybór sprawdzi się bardzo dobrze o każdej porze roku, ponieważ dzianina ma zdolność do wchłaniania wilgoci, ale też jest przewiewna. 

Prześcieradło z gumką to świetny wybór, ponieważ odpowiednio założone, nie przesuwa się nawet podczas niespokojnego snu. Dlatego też śpiąc na tego typu prześcieradle, można się lepiej wyspać, a rano nie znajdziemy prześcieradła obok łóżka, tylko przykrywające materac. Jest to naprawdę wygodne rozwiązanie, gwarantujące spokojny sen.