Bądź czujny

Nie pozwól aby taka okazja przeszła Ci koło nosa!

Zapisz się
do Newslettera
a otrzymasz
arrows

10% rabatu na pierwsze zakupy

Rolety DAY and NIGHT do 150cm

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 95 przedmiot(ów)

Rolety to stały element wielu wnętrz. Nie każda osoba jednak wie, jaką roletę wybrać do swojego mieszkania, aby ta nie tylko spełniała swoją funkcję, ale jeszcze ładnie komponowała się z aranżacją. W naszej ofercie można znaleźć rolety Day and Night, które świetnie sprawdzą się, gdy przeszkadza nam mocne światło słoneczne, ale też wtedy, gdy na noc chcemy zaciemnić pomieszczenia. Taki model rolet będzie miał idealne zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Day and Night, czyli rolety dzień-noc pozwalają na regulowanie ilości światła wpadającego do mieszkania. Za dnia po rozwinięciu rolet co drugi pas zaciemnia pomieszczenie, pozostałe pozwalają na wpuszczanie światła do środka. Natomiast na noc, pasy rolety ustawiane są jeden po drugim, przez co nic przez nie nie widać, a więc choćby światło z ulicznych latarni nie będzie nas razić. Takie rolety są bardzo proste i wygodne w użytkowaniu. Można je zaciągnąć na całej długości lub też zakryć tylko połowę okna. Dzięki samoblokującemu się mechanizmowi można doskonale utrzymywać pożądaną wysokość na oknie, na jakiej ma kończyć się rozwinięta roleta.

Oferujemy Państwu rolety o wielu wymiarach. Dostępne są między innymi rolety na długość 150cm i 230cm. Do wyboru są też modele o różnej szerokość od 57cm, przez 62cm, 70cm, a nawet 92cm. Większość rolet dostępna jest w szerokościach od 57cm do 92cm z przeskokiem 2 cm szerokości między kolejnym wymiarem. Taki rozrzut wymiarów pozwala na zaspokojenie potrzeb większości osób poszukujących rolet na okno o jednym skrzydle, lub kilku.

Do jakich wnętrz pasują rolety? Można powiedzieć, że do wielu. Pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni ich kolor lub styl. Jeśli nasz dom urządzony jest w wiejskim i swobodnym, ale zarazem skromnym charakterze, to przydadzą się nam rolety w jasnych kolorach, które nie będą rzucać się w oczy. Również, gdy urządziliśmy mieszkanie zgodnie ze stylem hygge, a więc prosto i wygodnie warto dopasować kolor rolet choćby do koloru farby na ścianach. Neutralne czy jasne rolety świetnie skomponują się z taką przestrzenią.

Rolety Day and Night sprawdzą się również w mieszkaniu z nutą ery wiktoriańskiej. Mimo, że pozornie mogą nie pasować do tak starodawnego miejsca pełnego antyków, to wybierając odpowiedni kolor, do tego przewodniego, w którym urządziliśmy mieszkanie, świetnie poradzimy sobie z zawieszeniem w nim rolet. Można dodatkowo odwrócić od nich uwagę zakładając pojedynczy karnisz z ozdobną kotarą, która nie będzie pełnić innej funkcji niż dekoracja, skoro mamy już rolety.

Od niedawna modny jest za to styl eko. Króluje w nim powrót do natury. Duża ilość zielonych roślin w mieszkaniu, meble z naturalnego drewna, kamienne podłogi to tylko kilka elementów wyróżniających ten styl. Tutaj wybór rolety będzie prosty. Może ona być zielona w kolorach liści posiadanych roślin albo po prostu w "kolorach ziemi". Nie ma więc najmniejszego problemu z dopasowaniem rolety, nawet do wnętrza, w którym na pierwszy plan wysuwa się troska o środowisko i powrót do naturalnych materiałów.