Bądź czujny

Nie pozwól aby taka okazja przeszła Ci koło nosa!

Zapisz się
do Newslettera
a otrzymasz
arrows

10% rabatu na pierwsze zakupy

ROLETY

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 150 przedmiot(ów)

Urządzając mieszkanie musimy wziąć pod uwagę nie tylko jego ładny wygląd, ale i funkcjonalność. Dużo osób chce, aby mieszkanie było przede wszystkim wygodne w użytkowaniu, a dopiero potem stylowo urządzone. Nie ma w tym nic złego, przecież to my będziemy w nim mieszkać, a więc jeśli trendy do nas nie przemawiają, to nie musimy za nimi podążać. Warto jednak zaplanować sobie choćby kolorystykę, której chcemy się trzymać, aby mieszkanie wyglądało spójnie. W praktycznej roli mogą wystąpić nowoczesne rozwiązania, które sprawią, że będzie nam się mieszkać przyjemnie, a jednocześnie pomieszczenia będą funkcjonalne.

Zamiast montować karnisze pod firany i zasłony, można założyć wygodne rolety day and night. Oferujemy Państwu ogromny wybór zarówno firan na różne okna i zasłon, które sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach. Jednak w naszym sklepie dostępne są również rolety typu day and night, które świetnie sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach. Takie rolety mają łatwy i bezinwazyjny montaż, dlatego bez problemu można je założyć na okno samodzielnie po śledzeniu wskazówek z instrukcji.

Rolety te świetnie sprawdzają się w dzień i w nocy. W wygodny sposób pozwalają regulować ilość wpadającego światła dziennego do mieszkania. Można je zawiesić w najbardziej nasłonecznionych pomieszczeniach, albo po prostu we wszystkich, aby móc z nich korzystać, gdy zajdzie taka potrzeba. W trybie na dzień pasy na tkaninie rolety przepuszczają światło, ale jednocześnie częściowo je blokują. Dlatego też można operować roletą w taki sposób, żeby do pomieszczenia wpadało światło, ale nie było to ostre i rażące światło słoneczne. Z kolei w trybie na noc pasy rolety ustawiane są jeden pod drugim i całkowicie blokują dostęp światła z zewnątrz. To rozwiązanie świetnie się sprawdzi, gdy mieszkamy w mieście i choćby latarnie uliczne przeszkadzają nam w nocy spokojnie spać.

Rolety, które mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu zaprojektowano w taki sposób, aby były łatwe w użyciu. Posiadają samoblokujący się mechanizm, który zatrzymuje roletę na pożądanej przez nas wysokości. Przy każdym nowym ustawieniu roleta zatrzyma się w wybranym przez nas miejscu lub też w ustawieniu, które chcemy zatrzymać. Dopiero ponowna jej regulacja sprawi, że zmieni się sposób ustawienia paneli czy jej wysokość.

Dostępne są rolety w bardzo różnych rozmiarach. Oferujemy rolety o wielkości choćby 57cm x 230cm, czy też nawet 76cm x 230cm. Można też kupić rolety o wielkości od 57cm x 150cm do 127cm x 150cm. Dlatego z powodzeniem każdy może dopasować idealne rolety do swoich okien, nawet tych najmniejszych lub też bardzo okazałych.

Tego typu rolety to nie tylko sprzęt do nowoczesnego wnętrza. Również w pomieszczeniach, które urządzamy w klasycznym stylu, a nawet w pokojach dla dzieci będą się świetnie sprawdzać. Można znaleźć je w szerokiej gamie kolorystycznej, a więc z łatwością dopasujmy je choćby do koloru ścian w pomieszczeniach, w których chcemy je zawiesić. Albo też możemy wybrać odwrotne kolory, aby wyróżnić okno.