Filtruj według

Rozmiar koca/narzuty
Rozmiar pościeli
Rozmiar poduszki
Szer. firany lub zasłony
więcej... mniej
Wys. firany lub zasłony
więcej... mniej
Sposób zawieszenia
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rozmiar obrusu
Montaż
Cena
Filtruj

SALE

Pokaż 32 z 256 przedmiot(ów)

Każda osoba lubi kupować przedmioty w okazyjnej cenie. I u nas mają Państwo możliwość znaleźć oferty na wyprzedaży, które są pełnowartościowym produktem, ale o obniżonej cenie. Oferujemy bardzo dużą gamę produktów w atrakcyjnej cenie, które świetnie sprawdzą się w każdym domu. Korzystając z kategorii Sale, mogą Państwo upolować nasze najlepsze oferty cenowe. Wyprzedaży podlegają produkty ze wszystkich kategorii. Można znaleźć w niskiej cenie najpopularniejsze produkty z kategorii: firany, zasłony, pościel, koce i narzuty, tkaniny czy dodatki do wnętrza.

Atrakcyjne ceny pościeli

W niskich cenach mogą Państwo znaleźć produkty do wyposażenia sypialni we wszystkie niezbędna elementy. Gotowe do założenia komplety pościeli, prześcieradła, w tym super popularne prześcieradła na gumce, a nawet poszewki ozdobne do poduszek typu jasiek. Do wyboru są komplety pościeli w różnych rozmiarach, w tym najbardziej powszechne 160x200 cm czy 200x220 cm. Oprócz samych kompletów pościeli, do wyboru są również koce i narzuty, które dodatkowo udekorują wnętrze. Również wśród tej grupy produktów do wyboru są różne wzory, kolory i rozmiary.

Piękne wnętrze w atrakcyjnej cenie

Szukając ładnych dodatków do wnętrza w tej kategorii, mogą Państwo znaleźć również elementy do dekoracji okien. Piękne komplety gotowych do zawieszenia firan w różnych rozmiarach, gotowe zasłony, w tym te najbardziej popularne - zaciemniające, oraz spinki do upięcia materiału. Oczywiście dostępne są również same tkaniny, z których można uszyć odpowiednie zasłony i firany.