Tkaniny szerokość do 150cm

Aktywne filtry

Pokaż 20 z 20 przedmiot(ów)

W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór różnych tkanin. Między innym gładkich tkanin o fakturze naturalnego lnu. Oferujemy tkaniny o szerokości 150 cm, które idealnie nadają się do szycia wielu produktów. Tkaniny są sprzedawane na pełne metry bieżące i cięte z beli. Mogą więc państwo wybrać długość, która najbardziej Wam pasuje. Nasze bele mają 50-60 m, zatem jesteśmy w stanie sprzedać taką ilość materiału, aby móc uszyć z niego choćby komplet zasłon.

Nasze tkaniny są jednobarwne. Dostępne są jednak różne kolory. Od białego i ecru, przez intensywne zieleń i róż, po grafit, szarość, brąz i czerń. Z takiej gamy kolorystycznej można od razu wybrać kolor, który u Państwa sprawdzi się najlepiej. Tkaniny, które oferujemy są bardzo łatwe w użytkowaniu. Najpierw musimy je rozłożyć i wykroić w odpowiednim formacie. Przy tkaninach jednokolorowych choćby ich obszycie jest niezwykle łatwe, ponieważ nie ma znaczenia czy dolne brzegi będą skierowane w dół czy w górę. Również podszycie ich czy zakrycie szwów lamówką będzie niezwykle proste i nie potrzebujemy tu nic więcej niż ułożenia tkaniny w odpowiedniej linii na lewej stronie. Bez trudu można tkaniny też fastrygować, jeśli jest to potrzebne. Tkaniny jak len są naprawdę bardzo przyjazne nawet osobom, które są początkujące w szyciu. Warto jednak do szycia przygotować sobie cienkie igły oraz nici o wysokiej odporności np. nici poliestrowe. Dzięki temu z łatwością zszyjemy materiał, w miejscu w którym nam to odpowiada.

Tkaniny, które Państwu oferujemy są też bardzo łatwe w pielęgnacji. Choćby len można prasować w wysokich temperaturach z użyciem pary czy na mokrą ściereczkę. Oczywiście można też prasować go na niższą temperaturę, jeśli boimy się oparzeń na materiale. Natomiast z powodzeniem uszyte elementy można przeprasować w domu wykorzystując żelazko. Także pranie i odplamianie nie przysporzy nam problemów. Taki materiał najlepiej jest prać w niskiej temperaturze 30-40 stopni Celsjusza. Aczkolwiek wszystko zależy od tego co pierzemy. Inaczej będziemy prać firany, a w inny sposób choćby uszyty żakiet.

Z materiałów, które Państwu oferujemy można uszyć bardzo wiele rzeczy. Głównie nasz materiał jak len oferujemy do uszycia zasłon. Szerokość 150 cm, którą można potraktować też jako wysokość zasłon, świetnie sprawdzi się do osłonięcia okien przez światem zewnętrznym. Materiał jest na tyle gruby, że świetnie będzie sprawdzał się w roli zasłon okalających okno. Jednak nie jest on z kolei ciężki, więc można go wykorzystać również na inne sposoby.

Taki rodzaj materiału świetnie sprawdzi się również do uszycia dodatków do mieszkania. Można z niego zrobić nawet lekką, pikowaną kapę na łóżko czy pokrycie na kanapę. Świetnie będą wyglądać również poszewki na poduszki, czy to dekoracyjne, czy te do spania. Także poszewki na krzesła czy fotele jak najbardziej możliwe są do uszycia z tej tkaniny. Ogromny wybór kolorów sprawia, że możemy z tego materiału uszyć dosłownie wszystkie elementy dekoracyjne w mieszkaniu, nie tylko zasłony na okna.