Tkaniny na zasłony

Aktywne filtry

Pokaż 24 z 24 przedmiot(ów)

Szukając pomysłu na aranżację okna, można wpaść na pomysł, aby uszyć zasłony samodzielnie. Zwłaszcza osoby, które chcą się wyróżnić stylem stawiają na samodzielnie wykonane zasłony. Również, jeśli nasze okno nie ma typowe rozmiaru i trudno jest znaleźć idealnie pasujące gotowe firany i zasłony, często decydujemy się na uszycie takich elementów, aby idealnie zasłaniały okno. Warto jednak pamiętać, że tkaniny na zasłony można wykorzystać również do uszycia innych elementów. 

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo ogromny wybór gotowych zasłon, ale i tkanin sprzedawanych na metry, z których można i te przedmioty uszyć. Oprócz samych tkanin sprzedajemy też akcesoria do ich wykończenia, aby można było od razu skompletować przybory do uszycia kompletu firan i zasłon. Oferowane przez nasz sklep tkaniny wyróżniają się bogatą kolorystyką i wieloma rozmiarami do wyboru.

Tkaniny na metry mają różną szerokość. Może to być na przykład 150 cm szerokości, a długość pasma materiału wybierają Państwo sami składając zamówienie. W razie pytań służymy pomocą! Razem dobierzemy odpowiedni materiał do celu jego wykorzystania, jak i dopasujemy wymiary tak, aby materiału podczas szycia nie zabrakło.

Do wyboru są tkaniny nie tylko w odmiennych barwach, ale też o innych fakturach, czy właściwościach. Tkaniny grubsze lepiej się sprawdzą do uszycia zasłon zaciemniających, a te o niższej gramaturze do wykonania delikatnych zasłonek, których celem jest dekoracja okna. Bardzo popularnym materiałem jest choćby tkanina zbliżona fakturą do naturalnego lnu, która występuje w wielu kolorach, w tym tak unikatowych, jak turkus, róż czy żółć. Ten rodzaj tkaniny choć przypomina len, to jest bardziej odporny na zagniecenia. Dlatego idealnie nadaje się do uszycia z niego zasłon. Z tej tkaniny również można uszyć poszewki, obrusy czy bieżniki na mniejsze stoły i meble.

Inne oferowane przez nasz sklep tkaniny również mogą mieć wielofunkcyjne zastosowanie. Liczą się Państwa potrzeby oraz kreatywność. Z każdej tkaniny można uszyć cudowne produkty.